Financované společnosti dluhopisy

CPI Properity Group

Czech Property Investments je přední realitní skupinou zabývající se investicemi do nemovitostí a jejich správou ve střední Evropě. Za společností stojí podnikatel Radovan Vítek. Na trhu působí od 90. let.

FINEP Holding

Na trhu působí od roku 1995 a dosud postavil desítky rezidenčních projektů s více než 9 500 byty. Firma staví také kancelářské budovy. Od roku 2006 působí na Slovensku a od roku 2013 v Mongolsku.

Passerinvest Group

Společnost v roce 1991 založil Radim Passer, kterého časopis Forbes zařadil mezi padesátku nejbohatších Čechů. Firma v pražské Michli vybudovala areál BB Centrum, který se skládá z téměř dvaceti kancelářských, rezidenčních, obchodních a sportovních budov.

HB Reavis

Jde o developerskou společnost založenou v roce 1993 v Bratislavě podnikatelem Ivanem Chrenkem. Dnes vedle Slovenska působí také v Česku, Polsku, Maďarsku, Velké Británii, Německu a Turecku.

Moravská stavební - INVEST

Společnost Moravská stavební působí na českém trhu od roku 1998. V rámci developmentu se soustředí především na středně velké projekty v oblasti Prahy, Brna a Zlína. Buduje především rezidenční a administrativní projekty.

Trigema

Na developerském trhu působí od roku 1994. Zaměřuje se zejména na výstavbu bytů a celých rezidenčních areálů. Kromě bytových projektů Trigema postavila také několik vědecko-technických areálů a sportovní středisko ve středočeském Monínci.