Operátor VH&KB capital s.r.o.

data;volání;tarif;vh&kb capital data;volání;tarif;vh&kb capital

Mobilní operátor od VH&KB capital s.r.o.

Jako společnost se dlouhodobě zajímáme o moderní technologie a o možnosti jejich využití. Aktuálně se soustředíme na jeden z nejrychleji rostoucích segmentů, a tím je spotřeba osobních mobilních dat.

Díky tomu padlo rozhodnutí vybudovat v průběhu roku 2018-2019 nového virtuálního operátora. Cílem nového operátora bude snížit ceny pro koncové zákazníky. Toho chceme dosáhnout velkým nákupem dat, volání, SMS a dalších služeb u klasických operátorů. Díky tomu jsme schopni dostat se na ceny, které operátoři nabízejí velkým korporacím, případně i státním institucím.

Dle aktuálních nabídek od operátoru budeme schopni nabídnout široké veřejnosti nové datové tarify za ceny, které budou více než konkurenční.

Odhadovaná cena konečného tarifu na základě predikcí je 500 Kč/měsíc. V rámci tarifu budou zahrnuty služby 10 GB dat, neomezené volání a neomezené SMS.

Dle našeho veřejného průzkumu trhu, do kterého se zapojilo přibližně 1200 lidí, vyplynulo, že je o tento tarif zájem. Až 30% dotázaných vyjádřilo kladný postoj k této nabídce a byli by ochotni pořídit si nový tarif u naší společnosti..

Na závěr již komunikujeme se dvěma společnostmi, které provozují síť trafik po celé republice. U těchto společností chceme dojednat distribuci našich sim-karet po celé republice. Díky tomu bychom dokázali naše sim-karty distribuovat k naším zákazníků bez problému po celé republice. Proto žádáme i Vás o pomoc s rozjezdem tohoto nového modelu operátora.

Zamýšlené tarify

tarif;stand bang;vh&kb capital

Tarif STAND BANG!

Cena: 359 Kč/měsíc

Tarif STAND BANG bude obsahovat 5 GB dat, neomezené volání a neomezené sms.

tarif;big bang;vh&kb capital

Tarif BIG BANG!

Cena: 499 Kč/měsíc

Tarif BIG BANG bude obsahovat 10 GB dat, neomezené volání a neomezené sms.

tarif;small bang;vh&kb capital

Tarif SMALL BANG!

Cena: 289 Kč/měsíc

Tarif SMALL BANG bude obsahovat 1,5 GB dat, neomezené volání a neomezené sms.