O nás

vh&kb capital s.r.o.

O VH&KB capital s.r.o.

VH&KB capital s.r.o. je mladou, ale progresivní společností na českém trhu. Společnost se aktivně rozvíjí na trhu dražeb, realit a nově se zaměřuje na budoucí poskytování mobilních služeb. Společnost je vedena stylem virtuální organizace.

Díky vedení VH&KB capital jako virtuální společnosti se otevírá jedinečná možnost pružně reagovat na změny, které na trhu nastávají, případně již nastaly. Zároveň jako virtuální organizace může VH&KB capital efektivně outsourcovat služby. Na základě outsourcingu je možné efektivně korigovat variabilní náklady. To představuje obrovskou výhodu oproti většině společností, které nám na trhu konkurují.

Mnoho lidí si myslí, že na současném trhu je jednoduché uspět, protože trh aktuálně roste. Ovšem opak je pravdou. Díky akceleraci trhu se do podnikání pouštějí i lidé, kteří by o tom za časů krize neuvažovali.

vh&kb capital s.r.o.

O kolektivu

Společnost VH&KB capital má mladý a dynamický kolektiv. Všichni členové týmů mají praxi delší než pět let a lehce jim táhne na třicet. Společnost se snaží být otevřená jak vůči svým partnerům, tak zákazníkům. Dobré vztahy jsou u nás základ.

Aktivně řešíme i naší společenskou zodpovědnost. Oblíbenou akcí ve společnosti je Baking With VH&KB, při které naším partnerům jednou měsíčně připravíme snídani. Tu jim následně prodáváme a výsledný výtěžek zasíláme na charitu. Samozřejmostí je motivace pomocí sportu, kdy aktivně využíváme aplikaci ČEZ pomáhej pohybem.

Pokud nás budete chtít poznat blíže, budeme rádi, když nás kontaktujete a třeba společně uzavřeme i nějaký obchod.

Členové našeho týmu

Vojtěch Bilík

Majitel společnosti a koordinátor projektů.

Vojtěch Bilík začal svou profesní kariéru ve společnosti Wininvestment, kde působil jako burzovní makléř. Po krátké době se vypracoval na místo Teamleadera a vedl tým šesti lidí při obchodování s klienty na burzách.

Následovala spolupráce se společností BNP Paribas personal finance (dnes známá pod Hello bank!). Zde působil v pozici teamleadera na oddělení Collection&Litigation. Na této pozici prohloubil své zkušenosti s vedením 12 členého týmu a zároveň se naučil řídit a optimalizovat riziko ve finančnictví.

Další zkušenosti získal jako Test Analytik v Komerční bance a při vývoji mobilních operátorů. V neposlední řadě se úspěšně účastnil dražeb majetku za účelem dalšího prodeje.

Jan Kretek

Obchodní zástupce a projekt manažer.

Jan Kretek začal svou profesní kariéru u společnosti ZFP Group a.s., kde působil na pozici specialisty vyhodnocování rizik v pojišťovnictví. Na této pozici se vypracoval do role vedoucího a měl pod sebou 8 lidí.

Následně přešel z ZFP Group do Wininvestment a dlouhodobě zde působil jako analytik pro vyhledávání investičních příležitostí na kapitálových trzích.

Poslední pracovní zkušeností je spolupráce se společností Smart Grey. Zde se podílel na správě nemovitostí. Do jeho role působností také spadala kompetence vyhledávání podhodnocených nemovitostí určených k rekonstrukci.