Dražby VH&KB capital s.r.o.

exekutori;drazby;veci;vh&kb capital exekutori;drazby;veci;vh&kb capital

Dražební činnosti VH&KB capital s.r.o.

Pojem dražby a jejich význam má mezi lidmi své zastoupení. Většina lidí ví, kdo dražbu zřizuje, ale již neví, jak se jich může účastnit. Díky tomu stále představují lukrativní trh, kde se dají movité věci jako například automobily, elektro a další věci nakoupit levně. Mimo movité věci se samozřejmě draží také nemovitosti.

Ovšem abyste mohli těchto možností využívat naplno, vždy musíte mít na účtu připravenou vlastní hotovost, protože pokud dražbu vyhrajete, musíte zaplatit obvykle do 6 kalendářních dní. Proto není reálné v tak krátkém čase vyřídit pro firmu úvěr, anebo v případě nemovitosti hypotéku.

Pokud se rozhodneme zúčastnit se dražby, vždy si pozorně prostudujeme dražební vyhlášku. Prostudujeme i znalecký posudek, pokud je k dispozici, případně si odhadní cenu vypracujeme sami.

Dalším krokem je stanovení maximální pro nás výhodné ceny, za kterou jsme ochotni dražbu vyhrát. Cena se stanovuje za pomocí znaleckých posudků v porovnání s tržní cenou.

Díky našim zkušenostem a vypracovaným kontaktům se dostáváme i do neveřejných dražeb, kde jsou ceny díky uzavřenému okruhu dražitelů ještě zajímavější. Obvyklá výnosnost z dražeb u nás činí přes 30% z vydraženého majetku. Za rok se nám díky tomu daří zhodnotit finanční prostředky i o více než 170%.

Výběr dražeb kde jsme byli účastníkem